Ana sayfa Haberler

Kendinden bağlayıcı braketi

Sertifikalar
iyi kalite Diş Vida Mesaj satış için
iyi kalite Diş Vida Mesaj satış için
Müşteri yorumları
Shenzhen Rogin de en eksiksiz diş ürünleri tedarik iyi bir tedarikçi endodontik aletlerin bir profesyonel üreticisi ve!

—— Dr Thomas

Kaliteli ürünleri en uygun fiyata, iyi hizmet ve güzel personel ile!

—— Ahmed

Bu gerçek bir üretici endo aletleri full türde var ve onlar bizi memnun etmek için ellerinden geleni nazik.

—— Bay Ali

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Kendinden bağlayıcı braketi
Self ligating braket ortodontik diş yararları kullanımı


Kendinden bağlayıcı braket, bunların çoğu iyi anlaşılmamıştır, geleneksel cihaz braketine göre geliştirilmiştir ve tasarım kenar köşebentinden, yaygın olarak kullanılan klinik olarak düz tel dirseğinden, dil cihazından ve görünmez cihazdan farklıdır. Teli kilitleyebilir ve ligasyon yapılmadan tel özel mekanik yay ile sabitlenebilir, elastomenc ligatürü ve problemin yaşlanma kuvvetinin sönme fenomeni yoktur ve düşük sürtünme ile ışık kuvveti düzeltmesinin gerçekleşmesine katkıda bulunur.

Self ligating braket ortodontik diş yararları kullanımı
1, doktora, operasyon çok basit ve kullanışlı, zaman tasarrufu ve diş sandalye kullanım süresi. Bağlayıcı olmadan geleneksel braket ligasyonunun yerini alan son yakıcıdan ağrı kesilerek çıkarıldı. Yükleme sonrası her ziyarette, ağrı reaksiyonu çok hafiftir, geleneksel ortodontik ağrı reaksiyonundan çok daha azdır. Geri dönüş çevrimi, kendinden kilitleme braketleri uzatılabilir, sevkden önce 8 haftadan daha uzun bir süre boyunca, hastanın zaman maliyetini düşürür, ziyaret sayısını azaltır, çünkü öğrenciler mutlaka diş hekimi ve ev ödevi nedeniyle değildir. Ağız sağlığının korunmasına elverişli, rahatlık sağlayan küçük boyut.
2 müşteri en son düzeltici teknolojiyi kullanmaya isteklidir, hasta sandalyede ameliyat süresini kabul etmek için kısa, kullanımı kolay, hastalar daha az acı çekiyor demektir. Belki de dişler, dişlerin acı hissedeceğinden bahseder, şimdi kendini bağlama braketinin kullanımı da ağrıyı azaltabilir, çünkü ağrı ve rahatsızlığın direk bağlanmasını ve kemer telinin yumuşak kuvvetinin azalmasından sonraki aşamada ortadan kaldırır. Bu nedenle, aşamayı ya da boşluğu aşamayı hizalama açısından, serbest ligasyon kendiliğinden bağlama braketi, kullanıcının ağrısını ve rahatsızlığını etkili bir şekilde azaltabilir.
3 şimdi yaşamın çok hızlı temposu, şüphesiz ki hasta sevk sayısı yetişkinler veya çocuklar için iyi olup olmadığı konusunda daha az olabilir, aslında, en zor şey çocukların ebeveynleridir, çocuklar eşlik etmek için ebeveynlere ziyaret, çok zaman kaybetmek. Eğer kendi kendini kilitleyen parantezler doğrultusunda hesaplamak için 12 kez ziyaret sayısını azaltırsa, daha az 6 hasta eşdeğeri gün izinlidir. Bir anket var, 26.6 gün için geleneksel parantez referans aralığı ve 37.6 gün için kendi kendini bağlayan parantez yeniden inceleme süresi var.
4 serbest ligasyondan dolayı kendiliğinden ligasyon braketlerinin en önemli avantajı, böylece tedavinin toplam akışı 1 ~ 4 aya kısaltılabilir. Bu, başkalarını çekmek için kendini bağlayan cazibedir. Tüm tedavi sırasındaki kendiliğinden kilitlenen parantezler kısalır, hızlı hareket eden etki esas olarak tedavinin erken evresinde ortaya çıkar. Düşük sürtünmeli kendinden kilitleme braketi sayesinde, dişlerin daha hızlı hareket etmesini sağlar. Öz-kilitli parantez takan ilk hasta, dişlere şaşırtmak, ortodontik hastaların güven ve işbirliğinin kurulmasına çok elverişlidir. İki resim, bir hastanın etkisi, Time2 interaktif kendiliğinden ligasyon braketi ile sekiz haftada tedaviyi almaktadır.
Daha az sürtünme olukları ve telleri kullanarak tedavinin erken aşamasında elde etmek için pasif kendiliğinden kilitleme işlevine sahip, kalıcı, sürtünme yapmayan, düşük sürtünme, hafif kuvvetli güçlü bellek, özel bir işlemle 5 kendiliğinden bağlama yüzeyi Doğada, süper elastik kuvvet ışığına kalıcı olarak tam oyun verir. Kök rezorpsiyonunu azaltabilir, kemiği yeniden şekillendirebilir, ancak kök kontrol etkisini elde etmek için kanat dirseği ligasyonu ligasyonunu da kullanabilir, düzeltme ve geleneksel yeni düzeltme cihazının kombinasyonu, dişlerin hızlı hareket etmesini, dişlerin kısa zaman.
6 kendiliğinden bağlama braketinin hızlı düzeltme etkisi, hastaların kısa sürede dişlerin değişimini hızlı bir şekilde görmesini sağlar, düzeltme etkili tedavi süresini kısaltır ve ziyaret sayısını azaltır, geleneksel ligasyon yerini alacak, sandalye tarafını kısaltır operasyon süresi, operasyon basitleştirmek ve sökme tel yeni nesil ana akım düzeltme cihazında ortodontik tedavi haline gelir.

Pub Zaman : 2016-12-20 14:01:51 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen Rogin Medical Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Nature Xu

Tel: 86-755-27183435

Faks: 86-755-27183435

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)